ISP HURT

Aktualności

Powrót

Likwidacja spółki

Zmiany na rynku telekomunikacyjnych usług hurtowych wymagają nowych rozwiązań i przebudowy modelu świadczenia usług. To proces trwający już od przeszło roku w grupie naszych firm współpracujących dotychczas w ramach https://ISPhurt.pl/.

W ciągu ostatniego roku wśród firm świadczących w ramach ISPhurt usługi hurtowe jako OI oraz współpracujących z nami OA, wdrożyliśmy nowe rozwiązania bilateralne i oczywiście nadal (choć w nowych ramach) realizujemy usługi B2C w modelu BSA.

Tym samym po 4 latach kończymy kapitalny projekt celowej spółki agregacyjnej ISPhurt. Zdobyte doświadczenie już teraz procentuje kolejnymi pomysłami, m.in. z zakresu hurtowych usług B2B.

W dniu 17.04.2020 r. w czasie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Wspólników podjęta została formalna uchwała o postawieniu spółki w stan likwidacji. Decyzja ta planowana była od kilku miesięcy i stanowi efekt trwających od roku przygotowań.

W imieniu całego naszego zespołu i wspólników, serdecznie dziękujemy naszym partnerom za 4 lata współpracy. Do zobaczenia w innych ramach!

Dołącz do nas